Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, w imieniu własnym oraz spółki, składamy Państwu najlepsze życzenia. Niech ten szczególny czas będzie radosny, pełny nadziei, miłości i wiosennego nastroju, a chwile spędzone w gronie najbliższych niech dodadzą otuchy i pozwolą przezwyciężyć wszystkie trudności.

Read More

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, chwil wypełnionych radością i miłością niosących spokój i odpoczynek, by w codziennym życiu nigdy nie zabrakło optymizmu i radości, a Nowy Rok 2022 był wyjątkowo szczęśliwy, pełen pasji, sukcesów – zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych.

Read More

Bieżące realizacje

W okresie wakacyjnym realizujemy szereg audytów, wśród których dominują projekty współfinansowane w ramach programu transgranicznego PL-BY-UA oraz PL-RU. Audit Lab realizuje w sumie kilkanaście tego typu zleceń. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, część audytów realizujemy – w uzgodnieniu z klientami – w sposób zdalny. Taki tryb działania zaowocował wypracowaniem w naszym zespole efektywnego sposobu…

Read More

ŻYCZENIA

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany. Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Read More

Bieżące informacje – audyty zdalne

Szanowni Państwo, Audit Lab Sp. z o.o. na bieżąco obserwuje i analizuje sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa 2019-nCoV w naszym kraju. Kancelaria Rady Ministrów oraz Główny Inspektorat Sanitarny po czasowym zamknięciu szkół, teatrów, kin i placówek kulturalnych, zalecają dodatkowo zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym  odwołanie wszystkich spotkań i aktywności, w czasie których spotykamy…

Read More

Pracowity początek roku

Styczeń i luty jest dla nas pracowity, głównie ze względu na realizacje kilku audytów projektów dofinansowanych w ramach programu PL-BY-UA oraz PL-RU, a także audytu trzech projektów realizowanych w ramach programu Horyzont2020. Nasi audytorzy nie zwalniają tempa, pozyskując cenne doświadczenie i wzmacniając swoje wysokie kompetencje.

Read More